Tel:
Chiny Ścierki ścierne producent
WEEM Abrasives
Producent profesjonalnych materiałów ściernych powlekanych

Dom

WEEM Abrasives

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7

WEEM Abrasives

WEEM Abrasives to profesjonalny producent wysokiej jakości powlekanych materiałów ściernych. Firma WEEM Abrasives powstała po raz pierwszy w Kantonie, z rozwojem dziesięcioleci i rozwojem biznesu, posiadamy ogromną fabrykę i centrum przetwórcze w Guangdong, a także zakładamy oddziały w Kanadzie, biura i magazyny w Nowej Zelandii, Australii i Ameryce.

Nasz staranny wybór materiałów najwyższej jakości, wiodący sprzęt produkcyjny i wyrafinowane technologie produkcyjne pozwalają nam wytwarzać produkty ścierne najwyższej jakości.

Sprzęt:

Wiodąca linia do produkcji materiałów ściernych i technologia produkcji GT Engineering zapewniają najwyższą jakość Jumbo.

Wykorzystywana jest również linia wykończeniowa i technologia tkanin w celu zwiększenia stabilności naszych produktów odzieżowych.

Materiały ścierne

Nasze produkty ścierne są dostępne w postaci dużych rolek, pasów, rolek, tarcz, arkuszy, a nawet niestandardowych materiałów ściernych.

Lata udanego doświadczenia w branży powlekanych materiałów ściernych, z dumą dostarczamy wysokiej jakości materiały ścierne do szlifowania powierzchni paneli / desek, obróbki drewna, metalu, produktów do szlifowania automatycznego w konkurencyjnych cenach.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

Inny

marki : WEEM

Ilość pracowników : >100

Coroczne wyprzedaże : >50 Million

Rok założenia : 1994

pc Export : 50% - 60%

Jesteśmy samouczącym się producentem wysokiej jakości powlekanych materiałów ściernych. Po pierwsze na rynku, badania i rozwój ukierunkowane na potrzeby klienta prowadzą nas do rozwoju naszego produktu i rozwoju. Krok po kroku rozwijamy się, zaczynamy jako handlowiec, następnie aktualizujemy do konwertera, w końcu zostajemy producentem.

Najpierw sprowadziliśmy wysokiej jakości materiały ścierne z Niemiec do Chin, uruchomiliśmy rynek, a następnie przestawiliśmy się na konwerter. Zaprosiliśmy specjalistę z Niemiec, aby przeszkolił nas w zakresie zamiany taśmy szlifierskiej i jako pierwszy w Chinach mógł przeprowadzić konwersję wysokiej jakości szerokiej taśmy szlifierskiej i taśmy segmentowej.

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w polu i naszej pogłębionej wiedzy na temat powlekanych materiałów ściernych połączyliśmy siły z wiodącym producentem powlekanych materiałów ściernych w Chinach. OEM nasza własna marka - WEEM. Lata poświęcenia w pracy w terenie, lepiej rozumiemy ścierniwo w potrzebach klienta. Ściśle współpracujemy z klientami w celu opracowania i dostrojenia produktu końcowego. W ten sposób wykonaliśmy i nadal wykonujemy bardzo dobrą robotę w tej dziedzinie.

Aby w pełni zrealizować nasz pomysł, stworzyliśmy własną fabrykę jumbo w Ruyuan Town, Guangdong. Od samego początku stawiamy na wysoki standard, wprowadzając linię produkcyjną GT Engineering (dawniej IMT, Włochy).

Nasz staranny wybór materiałów najwyższej jakości, wiodący sprzęt produkcyjny i wyrafinowane technologie produkcyjne pozwalają nam wytwarzać produkty ścierne najwyższej jakości.

Usługowe

Produkujemy powlekane materiały ścierne: duże rolki, paski, rolki, tarcze, arkusze, a nawet dostosowujemy materiały ścierne do specjalnych potrzeb w zakresie szlifowania, szlifowania, mieszania, wykańczania i polerowania. Połączenie kilku minerałów, systemów żywicznych i podkładów daje szeroką gamę produktów spełniających wymagania do stosowania na większości powierzchni. Dostępne jako: tlenek glinu, ceramika, węglik krzemu, tlenek cyrkonu itp.

Zapewniamy również doradców terenowych, którzy mają bogate doświadczenie w szlifowaniu, aby pomóc klientowi w rozwiązaniu problemu z szlifowaniem lub w uzyskaniu jakości powierzchni.

Firma Zespół

Dysponujemy umiejętnym i zaangażowanym zespołem badawczo-rozwojowym, młodym i energicznym zespołem produkcyjnym, aktywnym i doświadczonym zespołem sprzedaży do obsługi naszych klientów.

Nasz cel: dostarczanie wysokiej jakości produktów i najwyższej jakości usług naszym klientom na całym świecie.

WEEM Abrasives
Fuyuan Avenu South, Yinbin Road, Ruyuan town, Shaoguang City, Guangdong, Chiny
Tel:86-750-85363399
Privacy Policy Chiny dobra jakość Abrasive Cloth Rolls dostawca. Copyright © 2013 - 2019 weem-abrasives.com. All Rights Reserved.